Noworoczne spotkanie w Radomiu

2020-02-15

W dniu 10 stycznia 2020 r. uczestniczyliśmy w noworocznym integracyjnym spotkaniu OSPSBHP Oddział w Radomiu. Po powitalnym posiłku odbyliśmy przejazd edukacyjny w czasoprzestrzeni miasta Radomia 40 letnim Ikarusem. Podczas podróży Pani Przewodnik opowiadała historię Radomia i wskazywała ciekawe miejsca tego miasta. Na rynku głównym zostaliśmy zaproszeni do miejskiego Ratusza, gdzie w Sali Obrad Rady Miejskiej im. Marii Kelles-Krauz powitał nas gospodarz tego miejsca.

Prezes Oddziału Radom Grzegorz Szałas podsumował działania roku 2019 i przedstawił plany na nowy 2020 rok. Następnie zostały wręczone dyplomy uznania Członkom oddziału radomskiego oraz zaproszonym gościom, my jako oddział również zostaliśmy wyróżnieni i uhonorowani Dyplomem uznania za działalność na rzecz promocji bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie.

Podczas spotkania mieliśmy okazję wysłuchać krótkiego szkolenia prowadzonego przez Katarzynę Wielocha nt. Dobra komunikacja w służbie BHP.

A wieczorem, po uroczystym spotkaniu w ratuszu, pojechaliśmy do restauracji „U kowala”, gdzie zaserwowano smaczną kolację z didżejem i balem do białego rana.

Było fantastycznie 😊.